| Ghost99 a întrebat:

maine plec in Mexic dar nu stiu ce sa zic ca am auzit ca e tara cam periculoasa voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| ZigZagMTFK a răspuns:

Da este o tara foarte periculoasa! Nu ca doar periculoasa eu nu m-as duce pentru nimic in lume! Am vazut la o galerie mexicana scria "Atentie interzis minorilor! Jupuiti de vii si ucisi de traficantii mexicani" sau "Copil rapit de traficantii de droguri mexicani"... Sunt foarte multe cazuri in Mexic crying. Eu te sfatuiesc sa nu te duci amice! Crede-ma ca iti zic de bine. Acolo se trag des focuri de arma si se fura oameni din sfert in sfert de ora laughing crying.

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Eu am auzit ca tequila e cea mai periculoasa acolo.Succes si sa te intorci cu bine.

| Patyi a răspuns:

Buna. Asa am auzit si eu, e cea mai periculoas tara, acum decizia iti apartine.

| Ghost99 explică:

Va multumesc mult cred ca nu o sa mai plec

| tarik44 a răspuns:

Tara de Tigani. Mafia Terorismul si Neregulile domina in orice oras din Mexic. Mai ales in Monterrey. ( Am fost)