| anonim_4396 a întrebat:

S. O. S. TPU!
plec maine cu avionul din tara si nu stiu daca imi da voie cu ondulator sau placa pe par sa intru!
Va rog, spuneti-mi repede daca pot.

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai voie. Pt ca ei ar putea crede ca ar fi o arma.

| DeEAஐ a răspuns:

Poti sta linistita! banuiesc ca o sa le ai in bagajul mare...nu in cel care il iei in avion! bagajele acelea merg separat si nu e nici o problema! conteaza sa nu ai in geanta pe care o porti in avionhappy

| andra_9523 a răspuns:

Pai normal ca ai voie cu placa sau cu ondulatorul sunt lucrurile tale simeni nu iti interzice sa nu le iei parul tau va avea nevoie de ele