| Laurentzyu96 a întrebat:

Maine plec la busteni si ma duc la babele. As vrea sa stiu daca mai gasesc acolo zapada si cat costa telecabina (urcare-coborare).

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna! Ce pot sa zic. Probabil zapada mai putina, ca a fost foarte cald in ultima perioada. Cat despre telecabina e foarte scumpa. Si nici prin cap nu le trece sa o ieftineasca. Daca sunteti in grup e mai bine poate va face o reducere ceva. Din cate stiu eu, costa 50 de lei urcarea. Este posibil sa fie mai putin 40 de lei acum...dar slabe sanse. Distractie placuta!

1 răspuns:
| florinel22 a răspuns:

Am fost pe 23. e zapada si costa 30 dus si 30 intors