| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa urci si sa cobori cu telecabina Busteni - Babele daca este un grup de 40 de elevi? Am vazut pe internet preturile dar nu precizeaza cat costa pentru un grup de elevi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexu2004 a răspuns:

Hmmm, din astea cu pret redus sa gasesc, dar nu in Romania. crying

2 răspunsuri:
| Alexu2004 a răspuns:

Ho, ho, ho.Cum sa bagi intr-o cabina 40 elevi, bagi 10-15. Pretul ar trebui sa fie cam 10 lei/ persoana

| oana5544e5 a răspuns (pentru Alexu2004):

Eu faceam referire la o reducere pentru un grup de elevi, nu sa bagi in telecabina 40 de elevi.

| Alexu2004 a răspuns (pentru oana5544e5):

Hmmm, din astea cu pret redus sa gasesc, dar nu in Romania. crying