Întrebare recomandată | May2001 a întrebat:

Peste cateva zile plec la mare in statiunea Venus. Vreau sa stiu, si va rog sa imi spuneti, cum e statiunea in sine si cum e raportata la statiunea Jupiter?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Statiunea este in regula, curata, populata si presarata cu multe magazine, hoteluri, restaurante samd. Plaja este ok. Merita sa petreci cateva zile acolo. Fata de Jupiter este o distanta de 2-3 km sa zic. Treci prin Cap Aurora si gata, ai ajuns.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mie mi-a placut, am fost acum 2 sau 3 ani. Dimineata si dupa-masa se face Zumba gratuit pe plaja si e super fain. Plaja e ok, e destul de curata, apa la fel. Ar fi bine sa-ti iei un hotel cat mai aproape de plaja ca au ei o zona mai indepartata (unde sunt hotelurile cu nume de fete, Florica, Andreea etc) unde e destul de aiurea de ajuns noaptea, mai ales daca sunteti putini sau doar fete.