| Nastase_Andrei_1997 a întrebat:

Saptamana viitoare vreau sa ma duc pana in constanta la prietena mea si am nevoie de un hotel sau apartament in zona mall-ului City Park. Stiti cumva daca pot inchiria apartament sau camera de hotel daca am aproape 18 ani? Si daca da, imi puteti recomanda ceva?

Răspuns Câştigător
| e1xtz a răspuns:

Cauta si tu pe net hotelurile din zona, in general nu poti închiria o camera fiind minor, dar pentru bani probabil se va trece cu vederea cam oriunde ai merge.

Mai poti intra pe olx la turism-cazare, si vezi daca gasesti ceva sa se incadreze cu ce ai tu nevoie.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu poti lua camere la hotel daca esti minor