| newaccountbye a întrebat:

Buna ziua, TPU! Știți cumva dacă vor fi reduceri in perioada 20 Iulie in City Park Mall din Constanta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Reduceri In mall, in plin sezon de vara?
Poate azi se mareste pretul si maine fac "promotie" inapoi la pretul de ieri. big grin
Fraieri care cauta "reduceri" se gasesc totdeauna, si la pret dublu. tongue

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu cred in reduceri pe bune la magazinele din mall uri, pur si simplu sunt doar chestii de marketing ce se baseaza pe o fluctuatie de moment a pretului

| marianidolulfemeilor a răspuns:

Nu stau in constanta