| aleks211 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste destinatii care merita vizitate in Catalunya,din cate ati auzit sau daca ati vizitat, urmeaza in vara asta 2 luni de concediu acolo si as fi recunoscator,sau daca stiti si la putina distanta de Catalunya, Stima!

Răspuns Câştigător
| adytzza77 a răspuns:

Catalunya, oh DA
Am stat si eu vreo 2 saptamani in Barcelona un oras minunat.
De vizitat : Sagrada Familia
Parcul Guel
Parcul Tibidabo
Costa Brava
Monserat
Fantanile din Barcelona ( o minunatie )
Camp Nou
Acvariul ( merita vizitat )
Eu cam atatea am vazut Bafta!

2 răspunsuri:
| nuexistadrogmaitare a răspuns:

Acolo ajung si eu, prin barcelona ai multe de vazut, in girona e foarte frumos :d mai apropiat ar fi si port aventura in tarragona :d chiar merita sa te duci. si zaragoza, au o super biserica acolo, foarte aranjat orasul

| aleks211 explică (pentru nuexistadrogmaitare):

Am fost la Port Aventura anul trecut, la Salou :X intr-adevar foarte frumos, O sa vizitez Girona si imprejurimile, de Zaragoza stiu ca e un super oras! Ms de raspuns!