| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Stie cineva sa îmi spună un gps offline pentru android cu harta europei? Trebuie sa plec în concediu și mi s-a stricat gps-ul de masina! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| GeorgianaTudor1234 a răspuns:

Cred ca mai bine v-ati cumpara un GPS nou, deoarece nu cred ca gasiti free si nu se compara

| gelu1970 a răspuns:

Here maps
Navit
Sygic
CoPilot
Osmand+

| gelu1970 a răspuns:

am omis unul

MapFactor Navigator FREE
dupa here e cel ce mi-a placut cel mai mult. posibil ca acesta sa aiba hartile mult mai actualizate. oricum, ambele functioneaza bine. avantajul Here e ca poti descarca hartile tarilor ce ai nevoie, nu europa intreaga.
bafta.