| DenisIonut01 a întrebat:

Cum sa instalez IGO europa maps pe i5500? sau orice program cu harta europei in mod offline (fara net)

2 răspunsuri:
| MaDaLiNoSt a răspuns:

Trebuie sa ai hartile necesare descarcate, un cablu USB si dispozitivul conectat la pc.
Igo este instalat pe windows CE, deci cu dispozitivul conectat la pc, cauti in memoria dispozitivului, langa un folder numit Windows(ce contine fisierele de pornire), un folder cu resurse, numit maps, si daca fisierele sunt corecte, dupa copierea lor, dispozitivul le va instala automat, la urmatorul reset.

| DenisIonut01 explică (pentru MaDaLiNoSt):

Multumesc dar nu am priceput nimic...