| bibi5961 a întrebat:

stie cineva unde am gasi un hotel/pensiune/motel/cazare pentru 4-5 zile in Baile felix/1 mai /oradea? sa fie un pret acceptabil. as vrea un numar de telefon sau un site unde pot vedea detalii despre acel loc. dau funda pentru cel mai bun raspuns. mu; tumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CausingCatastrophy a răspuns:

For the name of God, exista Google!straight face

| bibi5961 explică (pentru CausingCatastrophy):

Am cautat pe google 3 ore si jumate aproape...insa asa oferte cum mi-a dat BiuL, chiar nu am gasit, asa...a fost chiar de ajutor.

| rocket a răspuns:

Aici gasesti chiar tot ce vrei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru bibi5961):

Ce sfintul cremvusti ai cautat pe google 3 ore jumate' fara sa dai de turistinfo.ro cel putin?