| Lilli a întrebat:

Stiti cam cat ar costa zbor Romania-USA?

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Cere o oferta de la www.idealtour.ro si pot sa iti spuna exact

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Între 1000 - 4000 de euro depinde de clasă de escală etc etc

Elianna
| Elianna a răspuns:

USA... pe stanga sau pe dreapta?!

Tu nu-ti dai sema ca trebuie sa spui si unde trebuie sa ajungi?
Preturile sunt si in functie de destinatie(SUA este o tara foarte mare) si de compania de zbor, si daca se ia bilet tur-retur sau se ia in avans cu cel putin o luna, sau la o anumita clasa de comfort.

| Lilli explică (pentru Azµre):

Really?

| Azµre a răspuns (pentru Lilli):

Da

| Lilli explică (pentru Azµre):

Auch!laughing

| Auroree a răspuns:

Dar nu exista agentii de zbor pentru tine?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Peste 1000 de eoro

| Lilli explică (pentru Auroree):

Ba da.dar mam grabit, ca nu aveam prea mult timp sa aflu.that's all.