| bebemik a întrebat:

Bunabatting eyelashes. stiti cumva cat costa sa suni din romania dupa fix in spania pe mobil? fundita

3 răspunsuri:
| VladestepeTPU a răspuns:

Serios,'Romania' se scrie de fapt 'România', nu este 'dupa fiz' chiar chiar 'de pe fix'. Depinde de reţeaua din care vrei să vorbeşti.Firmele de telefonie au tarige variabile, destul de mari.

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit. Pentru inceput o corectare in intrebarea ta, presupun ca ai vrut sa scrii de pe fix (nu dupa fix), cum ai scris tu. In ce priveste raspunsul, fiecare retea de telefonie fixa (Romtelecom, RDS, UPC, etc) are propriile tarife pentru convorbiri in strainatate pe mobil. Recomand sa mergi la sediul retelei care te intereseaza si intrebi acolo tarifele. Succes.

| bebemik explică:

Mai oameni buni v-am intrebat ceva.nu sa corectati cum am scris si mi se pare la fel de corect si dupa asa cawinking...dk imi puteti spune un tarif bine dk nu n-am nevoie de corectiwinking