| eU777 a întrebat:

vara asta urmeaza sa merg intr-o excursie cu tatal si cu fratele meu, doar ca nu stiu exact unde...Noi locuim in Arad asa ca ar fi preferabil sa fie in sfera de vest a tarii.Mi-ati putea face niste recomandari legate de niste obiective turistice sau evenimente?
Ma scuzati daca m-am exprimat gresit, dar sper ca ati inteles la ce ma refer, ceva in zona, dar daca nu, ceva care sa nu fie nici prea departe.
Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Apuseni, la Arieseni. Sunt destul pesteri prin zona, puteti sa mai faceti si un traseu la pas ceva.

| Ionutza144 a răspuns:

Poti vizita Sratiunea Moneasa e foarte frumos acolo daca nu ai mers deja