| UnderHopper a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum ajung din Bucuresti in Brasov si cam cat timp fac pana acolo.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Cu trenul Regio (personal) faci 4 ore si e 25 de lei bilet intreg, 12 lei pret redus (elev/student)
Cu trenul InterRegio(Accelerat) faci 3 ore si e 50 de lei bilet intreg, 38 de lei (elev), 25 de lei (student cu cupon)
Cu microbuz faci 3 ore sau 3 ore jumate si costa 41 de lei bilet intreg, 30 de lei redus (elev, student)

3 răspunsuri:
| livixd a răspuns:

2 ore daca nu e aglomerat funda puppy dog eyes?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu masina, cam 2 ore daca e liber
cu trenul vreo 3 ore

| UnderHopper explică (pentru CristinaMaria1987):

Iti multumesc mult.Ai fundawinking