| darksides a întrebat:

Cum ajung la inima unei fete? Eu am avut si am la scoala un comportament cam neadecvat, si din 4 fete care mi-au placut nu am avut deloc succes. Daca este cineva care are timp,experienta si doreste sa ma ajute, sa-mi lase idul de messenger si discutam acolo.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Sweety27 a răspuns:

O fata simte cand esti disperat sa fii cu ea, si cele mai multe profita de bunatatea ta. Incearca sa le ignori si sa pari mai inabordabil. Astfel le vei atrage!

2 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

Pai e simplu, te comporti frumos cu ea, ii vorbesti frumos, aflii ce-i place, incepi sa vorbesti cu ea, apoi iesi cu ea, si apoi totul vine de la sine!