| draLmi a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru revelion.Suntem in jur de 15 persoane(din Pitesti) si dorim un loc in care sa ne distram(indiferent daca in Pitesti sau alt undeva)Daca aveti ceva idei ar fi minunat daca ati aprecia si cam cat costa! Cea mai buna idee primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| Carlene a răspuns:

Si eu sunt din Pitesti si anul trecut am facut revelionul la un restaurant cu crama numit "Tezeu" este la vreo 5 minute de centrul orasului...

Putesti merge prin centrul orasului apoi sa veniti mancati ceva bun...
Muzica buna...
Anul trecut a fost in jur de 1 mil jumate... Dar a meritat...
Daca intrebati sper sa mai gasiti locuri...

:X:X:X:X

Te pup!

6 răspunsuri:
| severus a răspuns:

Vezi pe semenic

| cretudaniel99 a răspuns:

La olanesti am gasit cazare la o casa pentru revelion de 15 persoane si peisajele sunt superbe poti sa te duci si la piscine ca sunt cu apa termala si cu sulf pentru ca sunt acoperite si poti sa vizitezi si salinele sunt superbe aceasta zona ti-o recomand eu am fost acola la sfarsitul verii ce sa spun extraordinar poate alti au alte pareri dar mie mi s-a parut superb. pls funda

| sarah4589 a răspuns:

Pai... puteti merge la un film si sa faceti jocuri in grup ( de ex as maca o portocala, sau unu, unu, doi, doi )

| CatalinLp a răspuns:

Ar merge un gratar pe munte :-> big grin... am facut odata in vatra-dornei pe partie de revelion eram 23 de pers :d a fost super parerea mea big grin

| andy_3924 a răspuns:

Buna,
Prin Bulgaria e ok si ieftin. Mai ales ca sunteti multi va veti distra cu siguranta.
Preturi gasesti aici: http://issuu.com/eurolines/docs/catalog_iarna_2010_11

| georgesur a răspuns:

Pai daca "indiferent daca in Pitesti sau alt undeva", inseamna ca nu conteaza ...si depinde doar de voi sa va distrati!