| Kristinake a întrebat:

deci se termina inca un an, si cu colegii dorim sa plecam undeva in exursie ceva de genu asta sa ne distram! Pai am vorbit cu citeva din fete sa plecam la gratar cu dirig, iar baietii nu vreau cu ea, pentru ca pot spune injuraturi, dati-mi va rog ceva idei unde putem pleca sa le fie la toti pe plac.
Funda desigur.; dd

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai poate o excursie la munte, sau la mare cand se face mai cald. Sau poate chiar la strandul din orasul vostru.
O zi buna si sper ca ti-am fost de ajutor!