| Losnams a întrebat:

Zilele urmatoare as vrea sa vizitez pentru prima oara Bucurestiul si nu stiu ce obiective turistice as putea sa vizitez. Ma poate ajuta cineva? Plss

3 răspunsuri:
| Marian_Radu_1989 a răspuns:

Da sunt multe muzee cluburi manastiri pub

| Marian_Radu_1989 a răspuns:

Http://www.bloguluotrava.ro/......ucuresti/y sunt multe de vizitat in Bucuresti dar iti trebuie un ghid bun pe limba ta

| sweetys a răspuns:

Muzeul satului, pe care l-am vizitate de 3 ori si Antipa. Adica astea doua le-as mai vedea de inca 100 de ori si mai era si Muzeul national de arta, pentru asta ai nevoie de o zi intreaga.