| GeorgeTopirceanu a întrebat:

Urmează sa călătoresc în străinătate cu un bilet dus-intors, am ales compania wizzair, iar din păcate pentru mine când am făcut check-in-ul m-am grăbit și nu am mai trecut seria și numărul din buletin, am încercat sa modific sau sa fac check-in-ul din nou dar nu se mai poate face nimic, biletul e printat deja. Credeți ca e posibil sa nu fie o problema așa mare?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai reusit sa faci check in ul fara sa compeltezi toate datele?

mai bine pune mana si suna la call centerul lor si te vor lamuri, dar vezi ca te costa rau de tot modificarea biletului