| ovidiupenet a întrebat:

Salut, vara asta vreau sa merg la munte impreuna cu iubita si nu prea stiu exact pe unde sa merg, tin sa precizez ca mergem doar noi 2, va fi ceva romantic, ca sa zic asa. Daca puteti sa-mi recomandati un loc frumos, nu conteaza banii.

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Fagaras este locul perfect, la fel si Poaiana Brasov.

| miki13 a răspuns:

Poti sa mergi la cascadada urlatoare. Uite aici drumul:http://travelinworld.wordpress.com/......ucegi/,sau un alt loc superb este Salina de la Turda:https://www.google.ro/......ps?/search se afla in Cluj, dar pe viitor sper ca o s-o vizitezi, este un loc romantic). Puteti sa faciti cortul si sa dormiti o seara acolo(sa admirati stelele, sa faceti un foc de tabara).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Arieseni in Apuseni. peisaje superbe, trasee usoare, multe lucruri de vizitat liniste aer curat

| Alicezzz a răspuns:

Bran si iar Bran... daca nu ai fost, trebuie sa mergi, un weekend sau o vacanta acolo este super, va cazati la o pensiune, preturile bune de la 70-120 ron pe noapte camera, cond super bune, mergeti vedeti castelul Bran, Cluv Vila Bran, dimineata merita o cafeluta la Easy Village, faceti o plimbare pe Rucar -Bran, vizitati Cetatea Rasnov, Pestera valea cetati rasnov! Bafta va doresc si sa aveti o vacanta frumoasawinking

Răspuns utilizator avertizat