| Byencutsza a întrebat:

Buna prieteni happy
Ma gandesc inca de acum la vacanta de vara si nu stiu unde sa ma duc.am tot fost la mare si m-am cam plictisit. Am la dispozitie cam 4 zile si nu stiu unde sa merg. voi ce imi recomandati? Chiar vreau sa fie ceva frumos de vizitat niste obiective frumoase de vazut undeva la munte nu stiu.
Ajutati'ma vo rog happy si va multumesc mult :*

4 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Herculane.Muntii Bucegi ( crede`ma este foarteee frumos ) peste tot pe unde este munte fii sigura ca o s agasesti locuri frumoasewinking

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Îți sugerez să mergi la munte, poate in Retezat Godeanu sau Bucegi.

| cristi202 a răspuns:

Herculane. Daca mergi cu masina si cobori in centrul statiunii, prima impresie va fi ca muntele cade pe tine (acolo diferenta intre cel mai de jos punct si cel mai inalt e foarte mare, si pe distanta scurta). Plus ca ai multe de vazut in zona.

| CosBin a răspuns:

Occident. Diferenta de pret este mica (depinde unde te orientezi sa pleci). Cat despre vizitat, depinde ce te pasioneaza. Istoria, distractia, sky, etc.