| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vara asta vreau sa plec in vacanta cu familia in Bulgaria.

Ce hotel imi recomandati de pina la 250-270 euro de persoana, sejur 7 zile?

Si unde e mai frumos la Nisipurile de aur sau Sunny Beach?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Eu am vazut un hotel ieftin, parca se chema Diana. Era undeva in nisipurile de aur, foarte aproape de bariera, pe dreapta cum intri. Primul rand de hoteluri din fund. SAu ma rog, ultimul rand de hoteluri de la mare.
Costa undeva la 30 de euro camera dubla pe noapte. Acum cativa ani.
Dar nu ti l-as recomanda prea tare. Ce nu platesti pe camera, platesti pe micul dejun.