PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Vola ma inunda cu oferte de city break. dar cand m-am uitat la cateva tentante, am descoperit ca scrie "zbor si cazare", dar nu "zbor dus-intors", ca la alte companii si zboruri.
Sa insemne ca esti doar dus acolo, stai si acasa pleci pe cont propriu, cum stii si cum poti?! Apare doar o iconita cu un avion decoland/pat si atat.
Ati fost careva, si daca da, cum a fost faza de intoarcere?!
Oare nu aduce cu minciuna prin omisiune?!
Unde ai mai auzit sa te duca acolo si sa nu iti asigure si intoarcerea?!
Pai asa ajungi sa te coste intoarcerea mai mult decat sejurul!

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Daca intri pe detaliile fiecarei oferte si alegi o data de plecare, ai sa vezi ca exista cateva optiuni pentru data de intoarcere. Cea din a treia zi costa 0 euro, iar daca alegi ziua a patra sau a cincea, mai trebuie sa platesti numai cazarea pentru una, respectiv doua nopti. Ceea ce inseamna ca zborul inapoi este inclus in pretul total.

| JackR a răspuns (pentru JackR):

Uite si un screenshot: https://imgur.com/znHrYJG

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este inclus si zborul inapoi in mod logic.