| Russenart a întrebat:

Salut vreau mersul trenurilor din data de 8.7. 2019 toate personale sageata albastra rapid etc Rosiori Nord-Targoviste URGENT

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Din moment ce ai reușit să pui această întrebare aici, deduc că ai acces la internet. Iar dacă ai acces la internet, de ce nu consulți https://infofer.ro/index.php/ro/

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ban pe site ul cfr?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La orice dată calendaristică, mersul trenurilor este acelaș.

| Aube a răspuns (pentru sadrian46):

Din pacate, nu prea. In ultimii ani, trenurile circula mai rar decat avioanele. Nu mai este "mersul" de alta data.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cauta mersul trenurilor pe net, dai de site-ul oficial al CFR, bagi plecarea si destinatia si vei avea rezultatele...