| CrazYKid0 a întrebat:

Vreau sa merg intr-o tabara cu plecarea din Iasi spre litoral (mai preferabil Eforie Sud). Stie cineva o tabara? Am mers timp de 3 ani intr-o tabara din Campulung Moldovenesc (acolo unde locuiam inainte) si acum e pretul de 6 milioane 400 FARA transport. Deci ar fi plus transport si bani de buzunar vreo 10 milioane...PREA SCUMP si e de 6 nopti. Deci asta e afara din discutie si poate este o tabara din Iasi care se duce in litoral (pretul ar fi convenabil intre 200-350 de lei). Va rog spune-ti o tabara care se duce in litoral si sa fie ieftin. A da si sa fie pe luna Iulie. Multumesc anticipat. Dau funda si restul vot.

Răspuns Câştigător
| Al3xBest a răspuns:

Pai...am inteles ca se organizeaza tabere, 400 lei drumul dus intors, cazarea si masa de 3 ori pe ziwinking

1 răspuns:
| gheorghe33 a răspuns:

Ai gasit tabara? daca da spune te rog in ce perioada mergi...