| mybutterfly a întrebat:

Exista vreun mijloc de transport intre statiunile de pe litoral? Daca da, cat de des circula? Unde pot vedea un program? M-ar interesa traseul Costinesti-Eforie Nord, Eforie Nord-Costinesti? Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Buna
da sunt autobuze care circula prin statiuni sau in constanta dar tu cobori in eforie.
mergi acolo la gara in costinesti sin intreaba la ce ora sunt, ca nu stiu exact.

| Georgy090 a răspuns:

Pai acolo sunt autobuze speciale care merg doar prin statiuni nu cred ca gasesti programul lor pe net dar cand ajungi acolo vei vede programul. Funda?