| bebediana a întrebat:

Exista vreun transport, tren(personal de preferinta) sau maxi taxi de la Campulung Moldovenesc la Suceava dupa orele 15; 00? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vlelupu a răspuns:

Regio 5744 cu plecare din Campulung Mold. la ora 15:51. Ajunge la Suceava la 18:31.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Este: vezi pe www.cfrcalatori.ro

| maryus24 a răspuns:

Daca este linie ferata pana acol probabil este si tren care sa circule pe aceea linise #incomeptenti

| bebediana explică (pentru maryus24):

Da..normal ca este tren.Intrebare era daca este dupa o anumita ora si de preferinta personalbig grin

| maryus24 a răspuns (pentru bebediana):

15:59 cu regional pret 15 lei parca
http://informaremt.cfrcalatori.ro/rf.asp

acolo sunt detaliile