| cainele1dingo a întrebat:

Salutare!
A fost careva prin Ucraina? am inteles ca e o tara cu multe obiective turistice interesante. Trebuie viza de intrare sau prezinti pasaportul la vama? si stiti ceva hoteluri mai ieftine in Kiev?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Salut! n-am fost dar astept sa intre in u.e., trebuie pasaport, are teritorii bucovinene si basarabene

| epurasu a răspuns:

Trebuie pasaport! da este foarte frumos, am fost in KIEV de 4 ori-este recomandat excursie in grup sant firme care organizeaza asa ceva.