| Mihaitza_9967 a întrebat:

Salutare. Am inceput sa ma interesez de ofertele pentru 1 mai la mare. mi se par usor cam scumpe, asa ca va cer ajutorul in speranta ca imi puteti recomanda un hotel decent la 3 stele in Mamaia
mersi

2 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

Eu mi-am gasit la Eurolines cu 150 lei, 3 nopti. La Hotel Minerva.
Da un telefon sau un email la ei si cere cateva oferte www.eurolines.ro

| bamse a răspuns:

In Mamaia se inchiriaza si apartamente in regim hotelier, dupa zona " butoaie" ( capatul Mamaiei). Incearca si acolo. Cauta pe net, si vei gasi. Conditiile sunt mult mai bune decat la hotel. Poti cauta pe turistinfo.ro de exemplu