| anonim_4396 a întrebat:

as vrea anul acesta sa incerc ceva nou de revelion, respectiv sa merg intr-un oras din tara si sa petrec revelionul intr-o piata ceva cu lumea de acolo. ce orase imi recomandati in afara de bucuresti unde locuiesc?

2 răspunsuri:
| Andreime a răspuns:

Eu anul asta merg la predeal.am mers in fiecare an si e super.acolo chiar te distrezi, sunt multe vile si hoteluri iar focul de artificii este foarte tare, plus ca poti vizita partia clabucet in timpul zilei[sa inchiriezi o sanie toata ziua costa 10 lei]
sper ca te-am ajutatwinking

| mya13579 a răspuns:

Poate ai putea incerca si Brasov sau Sibiu. Funda?