| Madalyn a întrebat:

Pai se cam apropie revelionul iar eu ma aflu intr-o prapastie adanca sad
M-am lasat pe baza ca totul va fi ca inainte. 2-3 prieteni, o tura de oras, putina panarama si chef pana dimineata la unul din noi acasa... dar anul asta, e totul diferit sad Toti au plecat pe la rude in alte orase iar eu am ramas.
Anul asta se pare ca voi fi singur singurel, fara o amica, fara un amic, doar eu, PC-ul plin cu filme, sticlele de bere, vin si coca cola si o singuratate adanca.
Nu stiu ce sa fac... cred ca va fi cel mai naspa revelion, mai ales cand nu sunt obisnuit sa mi-l petrec singur... singur la sensul figurat, voi fi cu parintii dar deh, e complicata situatia.

Voi ce o sa faceti revelionul asta? sad

2 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Am sa urmaresc filme la greu, o sa beau o bere poate doua, o sa fugaresc niste uratori, mai mult ca sigur voi pusca cateva pocnitori si cand toata lumea va termina cu sarbatoarea cam pe la 1:00 am, am sa beau de unu' singur o sampanie si am sa-i urez fiecarui gard din fata mea un calduros La Multi Ani!

| Madalyn explică (pentru 211wasgnij):

Greu de crezut ca vei face asta, dar ai fost amuzant laughing