| LohneheriusAy a întrebat:

Salut TPU! Aveti idee ce obiective turistice / locuri interesante as putea vizita in Giurgiu? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Omul ti-a raspuns foarte bine la intrebare.
Daca nu-ti convine ce ti-a recomandat el, mergi si plimba-te pe malul Dunarii. Fiind din Suceava nu cred ca ai vazut Dunarea prea des pe viu.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru LohneheriusAy):

Bravo. Atunci vezi ce ti s-a recomandat. Tot asta iti recomandam si eu.

| sierra1 a răspuns:

Timp să ai că locuri găsești

https://despretoate.com/......prejurimi/

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru LohneheriusAy):

Alege tu (dacă nu ți-e prea greu) din cele de mai sus, câte poți tu "duce"

cu plăcere!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru LohneheriusAy):

"LohneheriusAy : Merita oare sa fac un drum de 12 ore de la Suceava pana la Giurgiu?"

pe noi ne intrebi? Parcă erai decis mai sus sau...

De ce la Giurgiu și nu la Belciugatele sau la Însurăței

| sierra1 a răspuns:

Tocmai ce ți-am răspuns din PRIMA.
Bunul simț zicea să spui și tu un amărât de "merci"

deh, de unde nu-i...

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru LohneheriusAy):

Vorbind de educație...

https://www.tpu.ro/......rmeaza-sa/

| sierra1 a răspuns:

~ LohneheriusAy: sa vorbim de educatie asa face to face? Poate aflii si tu cum intra trenu-n gara ~

Trenule sau gară(?), lăsând la o parte halul de a scrie ("aflii" are un i în plus), fiind in partidul ăla, e evident comportamenul huliganic ce-l emani

https://www.tpu.ro/......ura-acest/