| Manuel86 a întrebat:

Salutare.Stie cineva cam cat este un drum Iasi-Craiova cu autocarul/microbuzul?
Multumesc mult.

1 răspuns:
| smart01 a răspuns:

Salut Manuel! Drumul costa aproximativ 60 de lei si dureaza aprox. 15 ore. Trebuie sa schimbi microbuzul in Ploiesti, unde ai de asteptat aprox. 3 ore. Partea buna e ca ajungi in cursul aceleiasi zile - pleci la 6:30 dimineata din Iasi, la 21:44 esti in Craiova.

Poti vedea mai multe detalii pe autogari.ro. Eu am luat informatia de aici - http://www. autogari.ro/curse? change=1&loc_plec=355&loc_dest=252&htms=10:00&htmc=30:28&via=451&zi=2014-09-22