| maryyamaryys a întrebat:

vreau sa-mi iau un papagal de pe olx, dar tipul care il vinde nu stie cum sa-l trimita.
El sta in jud. Olt, intr-un orasel, iar eu sunt din Iasi.
Pasarile sau animalele in general, prin ce sunt transportate? Am auzit ca pot trimite o pasare si cu autocarul. Daca o trimit cu autocarul, trebuie sa platesc acelasi drum sau mai putin?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce te-ai chinui atat cand papagalii sunt cele mai usor de gasit animale... Ia unul de la tine din oras si aia e, atata bataie de cap degeaba.

| maryyamaryys explică:

Nu mai dati raspunsuri inutile.

| Maria1300 a răspuns (pentru maryyamaryys):

Nu cred ca s-ar putea livra. Cea mai usoara solutie este incerci sa gasesti un papagal de vanzare pe olx, dar sa fie din Iasi, pentru ca nu cred ca ar fi bine sa transporte un papagal atat de lung drum. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut prea mult... Mult succes si daca vei gasi un papagal din Iasi sau apropiere si il vei lua, sa te bucuri de el! O saptamana frumoasa!

| AnonimFaraPereche a răspuns:

Il pune sa zboare.

| Daisy11111 a răspuns:

Incearca sa gasesti prin Iasi pe cineva care vibde s au o crescatorie de papa
gali