| eu.;] a întrebat:

O sa merg in alta tara cu autocarul. ce sa imi iau pe drum big grin?

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Reviste multelaughing[popcorn, bravo girl etc]
Mp3 sau telefon[cu casti ca sa nu deranjezi restul' lumii]
Aparat foto sau telefonul[sa iti faci poze sau sa filmezi]
Ojarolling on the floor
De mancat si de baut[o sa iti fie foame si sete dka e drum lung]
o perna[poate o sa dormi]
Poti sa rezolvi Rebus:d
Sa joci cartithinking
Cam atattongue
Fundaaaa?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Aparatul foto, telefonul cu muzica, mp3, carti sau/si reviste, snacks-uri (in special ceva uscat de rontait happy.), apa (carbogazoaza/necarbogazoasa).

| Narfundo a răspuns:

Playstation portabilhappy.

| vlaaddd a răspuns:

Ceva de mancare si de baut, un mp3 sa asculti muzica, niste carti, aparatul foto si altceva nu mai stiu

| Iziii:x a răspuns:

Mersiii pentru fundabatting eyelashes

| Yoanna_4969 a răspuns:

Pai... Apa si mancare. Ceva usor. O lamaie sau o portocala sa nu iti fie greata. O punga de plastic [pentru orice eventualitate. Un mp4, telefonul, poate o revista...Haine de schimb [nu se stie niciodata cum e vremea] o umbrela, si ce mai vrei tuwinking

| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a răspuns:

Reviste. poate carti de citit daca iti place sa citesti, mp3 sau Ipod, rebusuri,big grin.astea pe langa mancare si ceva de bautbig grinwinking

| Dragutza23 a răspuns:

Da-i fundita?