| frankyminune a întrebat:

Salutare TPU, anul acesta m-am decis sa merg cu sotia si cei 2 copii sa ne petrecem revelionul undeva la munte,ma gandeam pe la Sinaia sau Predeal, nu exclud nici alte locatii. Nu am fost niciodata in astfel de vacanta si va rog sa imi dati si mie un sfat unde as putea sa imi petrec un revelion frumos alaturi de famile, mentionez ca bugetul maxim de care dispun este de 800 de euro. ma poate ajuta cineva cu informatii sau un nr de telefon pentru rezervari? Acord funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| 1anonima1 a răspuns:

Pe site-ul acesta sunt mai multe hoteluri/pensiuni, dar acum depinde de gusturile dvs. http://www.booking.com/city/ro/predeal.ro.html?aid=350898; label=predeal-Cm90eu19qCFwbrt04yX_CgS14983319785:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg; ws=

5 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

E frumos sa mergi la Sinaia.http://www.travelro.ro/hoteluri-sinaia.html Aici ai o lista de hoteluri din care poti sa alegi.

| frankyminune explică (pentru dienuta1990):

Multumesc frumos pentru raspuns, totusi speram sa imi raspunda cineva care a fost cazat la unul dintre hotelurile turistice.o zi faina

| cosminjuve a răspuns:

Poiana Brasov are niste lanuturi hoteliere foarte bine cotate.

| frankyminune explică (pentru cosminjuve):

Multumesc dar tot nu ma ajuta raspunsul tau, speram un raspuns de la cineva care a fost cazat in unul din acele hoteluri. oricum, multumesc

| cosminjuve a răspuns (pentru frankyminune):

Eu am fost cazat la Monte Rai e un fotel de 5 stele foarte bun!