| GavrilGabriel1999 a întrebat:

Câte staţii sunt până în gara nicolina din iaşi, începând din gara buhăieşti? Din buhăieşti, până în gara nicolina, câte opriri face trenul? Şi care ar fi durata aproximativă? Am fost odată în gara nicolina, şi nu ştiam în ce gară să cobor, a fost prima oară când am mers în iaşi, şi când am mers singur. Trebuia mereu să întreb oameni. Deci aş avea nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi întreabă lumea de acolo, că nici eu nu știam unde și când să cobor când mergeam cu trenul. Dacă ai avea gps și net pe telefon ți-ar fi mai ușor. Eu prin Iași fără GSP nu mă simt în siguranță chiar dacă probabil ajung într-un final unde trebuie. Oricum pe gps îți arată și ce tranvai/autobuz să iei, ca să ajungi cât mai aproape de destinația dorită.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat