| OHmyGosh a întrebat:

Stiti cumva cat costa un bilet la Disneyland Paris?

Răspuns Câştigător
| Pimpux a răspuns:

Pretul unui bilet de intrare la Disneyland Paris este de 51 de euro pentru o zi, 112 euro pentru doua zile, 139 euro pentru 3 zile.

Exista bilete care includ drumul din Paris si biletul de intrare la Disneyland Paris. De la 1 Aprilie si pana la 31 Octombrie ora de plecare a acestor autobuze de lux cu bilet la Disneyland Paris inclus este 7:45 a.m iar de la 1 Noiembrie pana la 31 Martie de la 8:15 a.m. Pretul unui astfel de bilet este de 81 de euro si include transportul si intrarea la Disneyland Paris.

2 răspunsuri:
| AndradaAlina1996 a răspuns:

Cand am fost eu era 50 de euro pentru copii si pentru adulti app 100 de euro.cam asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte am înţeles 50 de Euro pe zi.
Succes!