| andreutz a întrebat:

Salutare tuturor...revin aici cu o intrebare la adresa voastra...ideea e urmatoarea...prin romanica m-am plimbat destul, (cu masina!) am vazut f multe si mi-au si placut... dar la vara am de gand sa plec in europa vreo cateva zile, sa incerc si altceva... o sa imi iau un prieten (partenerul meu de nebunii) si colindam ce apucam, dar intr-un mod mai "altfel"...adica o sa luam trenul (chiar daca nu suport!) autocarul, etc...important e sa ne distram, ca 2 hoinari prin europa... vreau sa prind cat mai multe locatii in aceasta expeditie, dar toate numai una si una! nu am nici f mult timp la dispozitie, sa zicem o saptamana...nu ma intereseaza locurile arhicunoscute neaparat...doar sa fie ceva interesant si cu adevarat nemaivazut...rugamintea mea sa imi dati niste sfaturi cu privire la ruta, eventuale locuri si mijloace de transport...pentru fiecare tara in parte...ca la sfarsit le combin eu cumva si le adun happy si binenteles popasuri cat de cat acceptabile, atat ca bani si conditii...pentru cei care sunt in cunostiinta de cauza, mentionez ca este si posibilitatea sa luam cortul cu noi...asa ca daca aveti idei in privinta asta, astept sugestiile voastre... ah, era sa uit...as prefera fara spania sau italia daca este posibil...adica sa fie mai mult asa, doar in trecere...am eu ceva cu tarile astea :p va multumesc anticipat si astept sfaturile voastre :p

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti, te pot ajuta eu cu idei de traseu si eventual cazari.

| andreutz explică:

In cazul asta, ajutorul este binevenit de oriunde ar veni...cu conditia sa fie obiectiv happy