| Mihaela_2645 a întrebat:

Salutare tuturor! Stie cineva creo pensiune mai ieftina prin Olanesti sau Herculane? Daca ati fost si aveti un numar de telefon v-as ruga sa mi-l dati si mie. Poate fi si de la un particular. Am cautat pe internet, dar preturile sunt cam piperate. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| niknip a răspuns:

Intra pe acest link : http://nmd-herculane.blogspot.com/2010/03/posibilitati-cazare.html
Sunt conditii f bune de cazare, la preturi accesibile.Pe site este si nr. de tel. al maicutelor.Am fost cazati acolo si se merita sa mergi.
In incinta manastirii este si un bazin cu apa termala intrarea este gratuita. Pe noapte se plateste 50/lei, camera cu doua paturi si in acei 50 Ron este inclusa si masa de pranz.
Este o adevarata oferta! Nu cred ca gasesti o oferta mai buna!