| DouaPuncteD a întrebat:

Are cineva Bluetooth pentru calculator? Va rog sa mi-l dati si mie daca-l aveti..astept raspunsurile voastre

94 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Pai cum sa ti-l dam, e ca un usb pe care il conectezi la comp... din cate stiu eu

| Wtf9000 a răspuns:

Probabil se refera la soft-ul pentru Bluetooth.

| GreenSky a răspuns:

Pfff..km sa til dam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu ti-l dea cineva... du-te cumpara-ti happy

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparatil si atunci poti sa il folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie bun programul asta k mi-am pierdut cd de instalare crying si chiar imi trebuie un prog ca asta msss:*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se monteaza stie cineva dupa ce il bagi la monitor va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie la google download bluetooth pentru calculator, apoi dai enter si dai la a treia sigla!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna bluesoleil? nosugar

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nosugar mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala de care vorbiti voi e cablu de date nu bluetooth si mai bine du-te sa ti-l cumperiwinking

Alte răspunsuri