| cobra221 a întrebat:

Salutare. Vreau sa merg alaturi de prietena mea in tara, nu foarte departe de orasul in care stam acum. Suntem minori (15 si 16 ani) si vrem sa stam singuri la hotel / pensiune / etc in aceeasi camera. Ce ma intereseaza este cum functioneaza toata treaba.

Vrem sa stam o noapte sau doua nopti. Ofer funda unui raspuns cat mai detaliat. Sper ca ati inteles ce detalii vreau, nu cred ca e nevoie sa ma lungesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In mod legal nu te va primi nimeni. Trebuie sa ai cel putin 18 ani.