| Byby_7981 a întrebat:

Vreau sa merg cu prietenul meu la mare in tara. Vrem sa ne cazam la un hotel, iar eu fiind minora, ma intereseaza daca am nevoie de o procura sau ceva de la parinti cum, ca sunt de acord.

Răspuns Câştigător
| zozoMik a răspuns:

Buna...
Daca ai acordul parinitilor..genu nu fugi de acasalaughing si te dau disparuta nu ai nevoie de nimic altceva decat de buletin. tinand cont ca este in tara.
Soo...vacantza placuta:*

1 răspuns:
| uunseral a răspuns:

La noi in tara nu iti trebuie procura, decat sa ai buletinul la tine si atat tot.
numai sa nu faceti probleme sa va identifice atat tot dar nu cred. FUNDA