| bibi5961 a întrebat:

Salutare, vrem să mergem în vacanță pe la sfârșitul lui aprilie, ceva recomandari de orase / locuri frumoase? Oriunde in europa înafară de românia și uk. Avem și un copil de 2 ani. Multumesc

7 răspunsuri:
| Splify a răspuns:

Eu unul iti recomand sa te uiti pe topul oreselor turistice pentru a vedea ce iti place. Eu unul ti-as recomanda Venetia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Undeva unde aveti zbor direct sau foarte aproape cu masina ca nu e chiar usor un drum lung cu un copil de 2 ani.

poate undeva in Spania la plaja ca e cald in aprilie.

| pisicutaadorabila a răspuns:

Eu sincer va recomand sa mergeti in Spania, Italia, Franta deoarece e Disneyland, Croatia sau Austria.

| bibi5961 explică (pentru pisicutaadorabila):

Multumesc, la Disneyland planuiam sa mergem la anul cand fetita va fi putin mai mare, ca sa se bucure din plin.

| bibi5961 explică (pentru suntserios):

PLanuim la toamna sa mergem in Spania (tenerife) cand e apa calda sa putem intra in ea. happy Acum parca am prefera sa vizitam un oras frumos unde sa petrecem mai multe zile, eventual daca ar avea un parc acvatic ar fi super.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru bibi5961):

Budapesta are din plin spa uri, parcuri acvatice si resort uri de genul

| bibi5961 explică (pentru suntserios):

Merci. Am fost in budapesta și în debrecen happy frumos e