| bibi5961 a întrebat:

Salutare, prin aprilie - mai vrem sa mergem in concediu undeva in europa si as avea nevoie de ceva recomandari unde sa mergem. Am gasit o locatie care mi s-a parut destul de frumoasa, plus spa etc, asta e https://www.aqua-dome.at/en/. Nu stiu nimic despre, insa nu e neaparat acolo, ci ala sa fie un punct de referinta. Aveti vreo recomandare pentru aceasta perioada? Ne gandim sa stam intre 4-7 nopti.
P.S. Locuim in uk, de aici vom si pleca. Multumim.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Austria e o idee excelentă. Drumul nu e foarte lung (cu avionul), peisajele sunt superbe, serviciile sunt de top.
Ar mai fi și Italia, dar acolo dai peste... latini. Cu tot ceea ce implică asta.winking