| Bern_Berni_1989 a întrebat:

Salutări tuturor! O întrebare către voi: știți dacă TAROM cere Test Covid negativ în prealabil pentru a permite îmbarcarea la bordul aeronavei? Doresc să zbor de la Frankfurt la București. Știu, desigur, că România a scos Germania din zonele de risc, așadar fără test. Auzisem totuși că unele companii aeriene cer test negativ pentru permiterea îmbarcării. Deci întrebarea mea se referă numai la compania TAROM. Vă mulțumesc anticipat și cu respect!

Răspuns Câştigător
| mihaela000ela a răspuns:

Simplu: intri pe site-ul Tarom -Condiţii de călătorie - Covid-19! asa esti cu orice informatie, la zi.

1 răspuns:
| Bern_Berni_1989 explică (pentru mihaela000ela):

Mulțumesc frumos!