| Cadillac a întrebat:

Saptamana viitoare o sa plec miercuri la mare in Bulgaria Kavarna, ati putea sa imi spuneti cum o sa fie vremea dar sigur ca am vazut pe net ca temperatura variaza de la site la site laughing. Stie cineva sigur? O sa fiu plecat de Miercuri pana Luni.

2 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

In statiunea Kavarna? Daca da, cauta pe GOOGLE tastand cuvintele vreme+ Kavarna +Bulgaria.De 5 ani, de cand mergem in concediu in Bulgaria, asa am facut si s-a potrivit mereu. SIGUR, ma indoiesc ca stie cineva!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Or sa fie si un pic de ploi, dar cald o sa fie ca de nu-i iarna