| iustin_keks a întrebat:

Saptamana viitoare plec in Madrid. Cum pot sti cum va fi vremea?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Tasteaza vremea.com

tundenana
| tundenana a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai tare site cu vremea cat de cat exacta este http://www.wunderground.com/global/RO.html, mereu aici ma uit la vreme si de obicei e ok

| dulshe a răspuns:

Pai poti cauta pe un site dar eu stau in spania(nu in madrid dar ma mai uit la vreme) si aici e fff cald, sincer in pantaloni scurti umbla lumea pe strada, totusi poti gasi aici ceva, http://www.google.ro/search?hl=es&q=tiempo+en+madrid&acum=0&oq=tiempo+en sper sa-ti fie de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe google?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.accuweather.com/......recast.asp

Seful meu cere mereu vremea de pe acest site :) are incredere in el. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cald frate, azi au fost 33 de grade.saptamana viitoare se mai raceste, undeva pe la 20-23 de grade, luni o sa ploua.