| Marishkkk a întrebat:

Vreau sa plec la mare pe o saptamana in Sunny beach (Bulgaria) Problema e ca plecarea e pe 4 septembrie. si deci nu stiu cum e timpul anul asta. Cum e temperatura apei? etc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca nu avem de unde sti asta? Nici meteorologii nu stiu cum va fi vremea peste doua luni.Ce intrebare stupida!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cine crezi ca stie? Doar Dumnezeu stie. Noi nu stim, pina in septembrie m ai sunt 2 luni, uita te la prognoza meteo. Ce intrebare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde crezi tu ca stim noi cum o sa fie vreme si apa peste 2 luni?